Aktualności

AZIMUT na Targi EKOTECH 2023

AZIMUT na Targi EKOTECH 2023

8-9 marca 2023 jako SHN-PRESS przy współpracy z Grupą AMP byliśmy obecni jako wystawcy na 23. edycja Targów Ekotech pod znakiem innowacyjnych rozwiązań w zakresie gospodarowania odpadami. Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech zorganizowane w 2023 roku przyciągnęły do Targów Kielce jeszcze więcej Wystawców z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie gospodarowania odpadami i prawie trzykrotnie więcej Zwiedzających niż podczas poprzedniej edycji. W tym samym czasie odbyły się jubileuszowe Targi Enex – największe targi odnawialnych źródeł energii w Polsce.

Wśród nich pojawiliśmy się my z najnowszym na Polskim rynku pojazdem komunalnym o hybrydowej zabudowie śmieciarki. AZIMUT zbudowany na podwoziu Isuzu pięknie prezentował się na targowych halach i przyciągał wielu zainteresowanych którzy dopytywali o szczegóły tego oto pojazdu.

Dzięki osobistej obecności naszych partnerów z Tecno Merlo Group, mogliśmy potencjalnym klientom odpowiedzieć na każde nawet najtrudniejsze pytanie i w pełni zaprezentować tytułowego ,,AZIMUTA”. Wydarzenie rozmiaru tych targów pozwoliło nam zaprezentować się szerokiej gamie osób i przedstawić naszą pełną ofertę specjalistycznych pojazdów komunalnych.

Dodatkowo przysłowiową wisienką na torcie był wywiad prezesa Marka do Ogólnopolskiego Miesięcznika Branżowego ,,Technika Komunalna”.
W numerze 2 na 2023 został wyemitowany artykuł z nami w roli głównej. 

Najnowsze wiadomości

Co mówią nasi klienci ?

- Henry Brodie

Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word here classical literature passage discovered undou btable source. which looks reasonable of the generated charac eristic words.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

  • Jemiołowa 8,
    55-200 Stanowice
  • +48 606 254 679
  • biuro@shn.com.pl

Najnowsze wiadomości